Sezon otwarty

Czas tak zwanych „sezonowców” powoli się kończy. Kim są owi „seznowowcy”? To ludzie, a przeważnie mężczyźni, którzy co roku przypominają sobie, że za kilka miesięcy rozpoczną się wakacje. Z tego właśnie powodu postanawiają zrobić coś ze swoim ciałem i wyglądem.
odzież fitness
Kupują więc nowe ubrania, odzież fitness, zapisują się na siłownie. Mimo najszczerszych chęci nie zawsze udaje im się schudnąć czy wyrzeźbić sylwetkę. Zapał mija wraz z końcem lata, a zimowy bezruch i rezygnacja powodują odłożenie się kolejnych kilogramów zbędnego tłuszczyku. Sezonowcy szukają więc w sieci wszelkiej maści pasów masujących, które, zgodnie z reklamą, dadzą im piękną sylwetkę nabierając się na kolorowe reklamy pokazujące doświadczonego kulturystę, który o podobnym sprzęcie nawet nie słyszał.
Z tego właśnie powodu w czasie trwania sezonu na „sezonowca” najczęstszymi słowami kluczowymi podczas wyszukiwania w sieci, są „pas do ćwiczeń”, „15kg mięśni w 10 dni” czy „protetyka Poznań”. Dobrze więc, że moda na zdrowy uśmiech nie minęła. Ale jak wytłumaczyć wysoką pozycje frazy „usługi remontowe Poznań”? Być może chodzi o gruntowną przebudowę ciała i ducha... A za kilka miesięcy znowu wakacje... i znowu trzeba będzie zacząć ćwiczyć... Byle do lata!

06.08.2010. 08:45